Współpraca


Poznaj etapy naszej pracy:

Krok I - Kontakt, wycena zlecenia, podpisanie umowy
Skontaktuj sie z nami drogą telefoniczną, mailową a przyjedziemy do Państwa żeby poznać wasze oczekiwania. Na tym etapie klient określa swoje potrzeby i wymagania oraz zakres zlecenia. Po akceptacji wyceny naszej pracy - podpisujemy umowę.

Krok II - Kompletowanie potrzebnych dokumentów
W odpowiednich urzędach kompletujemy wszelką potrzebną dokumentację geodezyjną. Na tym etapie pracy geodezyjnych pozyskujemy niezbedne materiały np. mapę zasadniczą, mapę ewidencyjną, wypisy oraz materiały w formie numerycznej.

Uwaga! Zdarza się, że geodeta nie jest w stanie załatwić osobiście wszystkich koniecznych dokumentów. W niektórych sprawach zleceniodawca musi sam udać się do określonego urzędu lub udostępnić dokumenty które posiada.

Krok III - Praca w terenie
We wcześniej uzgodnionym terminie na miejsce prac zostaje wysłana doświadczona ekipa pomiarowa składająca się z dwóch geodetów. W niektórych przypadkach na miejscu pomiarów konieczna jest obecność zleceniodawcy, a nawet sąsiadów (przy czynnościach prawnych).

Krok IV - Prace biurowe
Na tym etapie wykonujemy niezbędne obliczenia, analizy materiałów urzedowych i z pomiaru ażeby skompletować tzw. operaty,które to następnie przekazujemy do weryfikacji w odpowiednich urzędach.

Krok V - Złożenie dokumentów do urzędu i ich weryfikacja
Po złożeniu pełnej dokumentacji w urzędzie następuje jej kontrola techniczna oraz wprowadzane są do systemu zmiany, które nastąpiły w terenie. Jeżeli dokumentacja jest zgodna z obowiązującym prawem, zostaje oficjalnie zatwierdzona. Na wszystkie czynności weryfikacyjne urząd ma kilka dni roboczych.

Krok VI - Przekazanie dokumentów zleceniodawcy
Ostatni etapto odbiór kompletu dokumentów z urzędu i przekazanie je Państwu. Jeśli zajdzie taka potrzeba możemy dostarczyć dokumentację do domu klienta.

Za wykonane zlecenie wystawiamy fakturę.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania odnośnie naszej pracy, skontaktuj się z nami. Chętnie wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z geodezją.

Copyright by ASPOL-GEO. Wszystkie prawa zastrzeżone.